Reklama
Reklama

Black Red White - gazetki promocyjne Racławice Śląskie(opolskie pow. prudnicki)

Ocena sieci
O sieci Black Red White

Black Red White - jest przedsiębiorstwem zajmującym się meblami - zarówno produkcją, jak i sprzedażą. Firma powstała w roku 1991, a dziś jest największą polską grupą meblarską z 20% udziałem na rynku sprzedaży. Poza Polską prowadzone jest ponad 40% całkowitej sprzedaży - meble sprzedawane są w ponad 40 krajach świata – głównie w Europie, ale także w Azji, Ameryce Północnej i Oceanii. Black Red White, poza szerokim wachlarzem produkowanych mebli, posiada własną sieć sprzedaży, która liczy 76 salonów własnych oraz blisko 800 punktów partnerskich, a we wszystkich spółkach powiązanych z Black Red White zatrudnionych jest ok. 11 tysięcy pracowników. W ofercie sieci sprzedażowej znajdziesz meble wysokiej jakości do domu oraz meble biurowe. Klienci bardzo lubią robić zakupy w tej sieci, gdyż mają bardzo szeroki wybór produktów. Rozległość asortymentu nie jest jedyną lubianą cechą, inną jest konkurencyjna cena sprzedawanych tam produktów. Sieć oferuje swoim klientom gazetki promocyjne, dzięki którym możesz dowiedzieć się o promocjach oraz aktualnej ofercie produktowej. Gazetki promocyjne Black Red White otrzymasz w punktach sprzedaży sieci.

Najbliższe sklepy sieci Black Red White
Sklepy sieci Black Red White w innych miastach
Reklama
Opinie o sieci Black Red White
Avatar autora
  • ...
  • 02/06/2017
Kupiłam meble na ulicy Wiśniowej w Szczecinku. Wbrew późniejszym zapewnieniom personelu nie zaproponowano mi montażu, jedynie transport i wniesienie za dodatkową opłatą , w związku z czym byłam pewna, że zostaną dostarczone zmontowane. Przykra niespodzianka spotkała mnie po przywiezieniu mebli, dodatkowo okraszona mało uprzejmym zachowaniem SZANOWNYCH PANÓW świadczących usługę.Po zgłoszeniu zastrzeżenia w salonie dowiedziałam się,że "sama zrezygnowałam " z montażu, który mi ponoć zaproponowano(chyba cierpię na nieuświadomione zaniki pamięci, wspólnie z moim mężem zresztą),.Dowiedziałam się, także, że "słowo przeciwko słowu" , a mimo chęci wniesienia przez nas żądanej opłaty(którą to ze śpiewem na ustach uiścilibyśmy od razu na początku-gdybyśmy o niej rzeczywiście wiedzieli)- montaż może się odbyć ewentualnie za kilka dni. Prym w dyskusji wiódł rzeczony PAN, zajmujący się dowozem mebli i ich wnoszeniem, ale wcale nie ustępowali Państwo,którzy zawierali z nami umowę i załatwiali pozostałe kwestie.W sumie-absolutnie tego sklepu nie polecam, na początku zwodniczo miło i uprzejmie, potem-po zawarciu umowy--daleko od uprzejmości, profesjonalizmu, już o ludzkiej życzliwości nie wspomnę. Dodam, że w tym samym czasie kupowałam meble w 3 różnych innych salonach meblowych i na szczęście jedynie ten okazał się tak fatalnym wyborem.
Avatar autora
  • ...
  • 25/03/2017
Sklep w Kamieniu Pomorskim omijać szerokim łukiem. Kupować w Trzebiatowie czy w jakimkolwiek innym mieście w Polsce . Na pomorzu wszystko jest razy dwa. To samo dotyczy jakichkolwiek hurtowni w tym rejonie. Poprzednia moja opinia dotyczy tylko zaprojektowania małej kuchni... Wszyscy budujący domy na wybrzeżu zaopatrują się w punktach z południa polski. Dotyczy to również firm budowlanych. Taka jest mentalnośc ludzi na pomorzu.
Avatar autora
  • ...
  • 25/03/2017
Trzeba uważać ... W normalnych sklepach sieciowych typu Leroy Merlin czy Castorama projekt kosztuje 200złotych,ale gdy kupuje się po zaprojektowaniu zaprojektowaną rzecz wg projektu,to tę sumę się odlicza od ceny towaru . W niektórych punktach jest dezinformacja. Człowiek powinien być poinformowany o kosztach projektowania przed zawarciem jakiejkolwiek umowy,a nie jest . Dopiero po konsultacji płaci się 100zł i tydzień po czasie dostaje się umowę ,że koszt całego wykonania projektu kosztuje 500 złotych . Nie ma się pewności czy ta osoba zrobi dobrze projekt.
Avatar autora
  • ...
  • 20/03/2017
Witam! Na początku miesiąca zakupiłem kanapę do pokoju w sklepie przy ul Sikorskiego 10 w Płocku. Kanapa dojechała w terminie tak jak obiecano. Życzliwa i fachowa obsługa. Uśmiechy dla Pani która mnie obsługiwała.
Avatar autora
  • ...
  • 10/02/2017
Witam! Nie polecam przywiozły meble poprosili za dowóz 30,00 zł i zapytali czy będzie ktoś dla rozładowania powiedziałam ze w domu jest tylko kobieta i dziecko ,więc powiedzieli ze ok poradzą. Zadzwonił kierowca był sam i pozostawił meble przed drzwiami nic nie zostało z 12 latką próbował w nieść te pakunki a Pan się przyglądał .jak kupicie u nich meble to zamów cię ekipę do wnoszenia .Pozdrawiam
Reklama
Reklama