Polecane gazetkiSzkolne promocje

Black Red White - Gazetka Promocyjna - 10 sie - 31 gru 2017

Strony
black-red-white-gazetka-promocyjna-strona-1

Sieć Black Red White

3.5 (59 głosów)

Najnowsze opinie

Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • 02/06/2017
Kupiłam meble na ulicy Wiśniowej w Szczecinku. Wbrew późniejszym zapewnieniom personelu nie zaproponowano mi montażu, jedynie transport i wniesienie za dodatkową opłatą , w związku z czym byłam pewna, że zostaną dostarczone zmontowane. Przykra niespodzianka spotkała mnie po przywiezieniu mebli, dodatkowo okraszona mało uprzejmym zachowaniem SZANOWNYCH PANÓW świadczących usługę.Po zgłoszeniu zastrzeżenia w salonie dowiedziałam się,że "sama zrezygnowałam " z montażu, który mi ponoć zaproponowano(chyba cierpię na nieuświadomione zaniki pamięci, wspólnie z moim mężem zresztą),.Dowiedziałam się, także, że "słowo przeciwko słowu" , a mimo chęci wniesienia przez nas żądanej opłaty(którą to ze śpiewem na ustach uiścilibyśmy od razu na początku-gdybyśmy o niej rzeczywiście wiedzieli)- montaż może się odbyć ewentualnie za kilka dni. Prym w dyskusji wiódł rzeczony PAN, zajmujący się dowozem mebli i ich wnoszeniem, ale wcale nie ustępowali Państwo,którzy zawierali z nami umowę i załatwiali pozostałe kwestie.W sumie-absolutnie tego sklepu nie polecam, na początku zwodniczo miło i uprzejmie, potem-po zawarciu umowy--daleko od uprzejmości, profesjonalizmu, już o ludzkiej życzliwości nie wspomnę. Dodam, że w tym samym czasie kupowałam meble w 3 różnych innych salonach meblowych i na szczęście jedynie ten okazał się tak fatalnym wyborem.
Default avatar
  • DDD
  • 25/03/2017
Sklep w Kamieniu Pomorskim omijać szerokim łukiem. Kupować w Trzebiatowie czy w jakimkolwiek innym mieście w Polsce . Na pomorzu wszystko jest razy dwa. To samo dotyczy jakichkolwiek hurtowni w tym rejonie. Poprzednia moja opinia dotyczy tylko zaprojektowania małej kuchni... Wszyscy budujący domy na wybrzeżu zaopatrują się w punktach z południa polski. Dotyczy to również firm budowlanych. Taka jest mentalnośc ludzi na pomorzu.
Default avatar
  • DDD
  • 25/03/2017
Trzeba uważać ... W normalnych sklepach sieciowych typu Leroy Merlin czy Castorama projekt kosztuje 200złotych,ale gdy kupuje się po zaprojektowaniu zaprojektowaną rzecz wg projektu,to tę sumę się odlicza od ceny towaru . W niektórych punktach jest dezinformacja. Człowiek powinien być poinformowany o kosztach projektowania przed zawarciem jakiejkolwiek umowy,a nie jest . Dopiero po konsultacji płaci się 100zł i tydzień po czasie dostaje się umowę ,że koszt całego wykonania projektu kosztuje 500 złotych . Nie ma się pewności czy ta osoba zrobi dobrze projekt.

Informacje o gazetce

status:
Aktualna
od:10 sierpnia
do:31 grudnia
    Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
    Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.